Өнөктөш эмгекти баалады

2019-11-19 / ЭҮЖӨБОЖ долбоорунун жаӊылыктары
Өнөктөш эмгекти баалады

Кыргыз Республикасынын мамлекеттик жана муниципалдык кызматынын потенциалын күчтөндүрүүгө кошкон салымы үчүн, мамлекеттик жана муниципалдык кызмат чөйрөсүндө мамлекеттик саясатты ишке ашырып, жайылтууга көмөккөрсөткөнү үчүн Кыргыз Республикасынын Мамлекеттик жана муниципалдык кызматкерлердин күнүндө ЭҮЖӨБОЖ Долбоору Кыргыз Республикасынын Мамлекеттик кадр кызматынын Ардак грамотасы менен сыйланды.

Ардак грамота салтанаттуу түрдө 2019-жылдын 23-июнунда Мамлекеттик жана муниципалдык кызматкерлердин күнүнө арналган иш-чарада тапшырылды. Өз кезегинде Өнүктүрүү саясат институту өнөктөшүнө – Кыргыз Республикасынын Мамлекеттик кадр кызматына көп жылдык үзүрлүү кызматташтык үчүн ыраазычылыгын билдирип, Кыргыз Республикасындагы жергиликтүү жамааттардын жана башкаруу органдарынын адамдардын татыктуу жашоого укуктарын жана мүмкүнчүлүктөрүн ишке ашыруусуна көмөк көрсөтүүнүн үстүнөн ишти уланта берээрин билдирет.

Окшош материалы: